3 Recenzie SKU: m1096

Agent taobao.JD.1688,Suning,OBD Auto príslušenstvo,40%-70% z Prijať všetky položky Ženy Móda, topánky PU

Skladom


China shipping agent taobao.JD.1688,Suning,OBD Auto príslušenstvo,40%-70% z Prijať všetky položky Ženy Móda, topánky PU

Spôsob objednávky: 1. pošlite mi link (taobao, 1688,jd.kóme a tak ďalej), potom povedzte nám, veľkosť a farbu 2. zaplatiť peniaze, ktoré nám tovar poplatok komisie a banka poplatok), potom sme ho kúpiť pre baotao. 3.budeme vám posielať obrázky (nákup tovaru na taobao obrázky , počkajte 1-2day, to môže byť sledovanie na taobao tovaru). 4. sme sa dostali tovar, posielať obrázky. 5. vážiť ťažký(posielať obrázky) 6.venujte nám prepravné náklady a potvrdiť, že je tovar doručený, dajte nám 5 star spätnú väzbu na Machstavby.sk, 7. poslať všetkých tovarov a obrázky(počkajte 1 deň, môže byť sledovanie informácie.) 6.Paymemt: paypal Machstavby.sk a western union alebo T/T Upozornenie:1.sme len nabíjačku 8USD Komisie, Iných Poplatkov, nemôže si ju zaslúžiť.o procese, to vám zašleme všetky obrázky. 2. Ak nabíjačka iných poplatkov, Poslať e-mail budú pozrieť sa na to 3.je potrebné, potvrďte ho dostali dobré a dávajú nám 5 star spätnú väzbu.Potom vám pošleme tovar Upozornenie: Je potrebné zaplatiť všetky poplatky, a potvrďte ho dostali tovaru na Machstavby.sk, dajte nám 5 star spätnú väzbu, Potom vám pošleme tovar.Ak súhlasíte, pre to všetko, potom môžeme hovoriť.

Spôsob objednávky: 1. pošlite mi link (taobao, 1688,jd.kóme a tak ďalej), potom povedzte nám, veľkosť a farbu 2. zaplatiť peniaze, ktoré nám tovar poplatok komisie a banka poplatok), potom sme ho kúpiť pre baotao. 3.budeme vám posielať obrázky (nákup tovaru na taobao obrázky , počkajte 1-2day, to môže byť sledovanie na taobao tovaru). 4. sme sa dostali tovar, posielať obrázky. 5. vážiť ťažký(posielať obrázky) 6.venujte nám prepravné náklady a potvrdiť, že je tovar doručený, dajte nám 5 star spätnú väzbu na Machstavby.sk, 7. poslať všetkých tovarov a obrázky(počkajte 1 deň, môže byť sledovanie informácie.) 6.Paymemt: paypal Machstavby.sk a western union alebo T/T Upozornenie:1.sme len nabíjačku 8USD Komisie, Iných Poplatkov, nemôže si ju zaslúžiť.o procese, to vám zašleme všetky obrázky. 2. Ak nabíjačka iných poplatkov, Poslať e-mail, na Správu, Že bude pozrieť sa na to 3.je potrebné, potvrďte ho dostali dobré a dávajú nám 5 star spätnú väzbu.Potom vám pošleme tovar Upozornenie: Je potrebné zaplatiť všetky poplatky, a potvrďte ho dostali tovaru na Machstavby.sk, dajte nám 5 star spätnú väzbu, Potom vám pošleme tovar.Ak súhlasíte, pre to všetko, potom môžeme hovoriť.

€9.76 €10.27

Zdieľať

1688 Topánky, Sledovanie Gps Tracker Obd, Gp Tracker, Žena, 2 Obd, 1688 Com, G920l, čína Gps Tracker, Viagra ženy, Ios Gps Tracker.

Špeciálne Funkcie nepremokavé
Certifikácia CE
GPS Geografickej Polohy Severná Amerika
Moc Von 3.4 V
Napätie 5V
Položka Veľkosť 17*21
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Modelu taobaoae
Výdrž Batérie 30 Hodín & Up
Názov Značky aslocate
Veľkosť Obrazovky Do 2 Palcov
Gps Modul No
GPS typ GPS Tracker
Vyhľadávanie