0 Recenzie SKU: m397

4G Tracker Deti Smart Hodinky GPS, WIFI Diaľkové Monitorovanie Video Chat Vodotesný Fotoaparát SIM Karty TrackChildren Hodiny DF53 1PCS

Skladom


4G Tracker Deti Smart Hodinky GPS, WIFI Diaľkové Monitorovanie Video Chat Vodotesný Fotoaparát SIM Karty TrackChildren Hodiny DF53 1PCS

Hlavné parametre Dotyková funkcia: áno Popruh: Silikónové Čip: 9820E ROM+RAM:4GB+512MB podpora Siete: 2G: GSM:900\1800 3G: WCDMA:Pásmo 1 TD_CDMA:Kapela 34\39 4G:FDD-LTE:Band 1\2\3\5\7\8 TDD-LTE:Band38\39\40\41 kapacita Batérie: 700mAh doba Nabíjania: 1~2 Rozlíšenie Displeja: 240 X 240 veľkosť Obrazovky: 1,4 palca Fotoaparát: 0,3 W v Pohotovostnom režime: 70H pracovný čas:48H SIM karty:Nano sim kartu Reproduktor::0916 reproduktor Remienok šírka:21 mm Ciferník hrúbka:14 mm Remienok dĺžka:22,5 cm Ciferník priemer:41mm Tracker APLIKÁCIE:SeTracker2 Funkcie: WiFi GPS LBS polohy, diaľkové monitorovanie, video chat, voice rozprávať, telefónny zoznam, budík, bezpečnosť oblasti, SOS alarm, nízky alarm, diaľkové vypnutie, kamery, diaľkové fotografovanie, Krokomer, gravity sensor, téma prepínač,

Ako Používať Tracker APLIKÁCIA:

1.Skenovanie QR kód na Návod na obsluhu.

2.Stiahnuť APLIKÁCIU "Setracker2" a Zaregistrujte Účet.

3.Vyberte jazyk a server oblasti.Po skenovaní ID zariadenia a vyplňte do účtu, názov účtu a heslo.Musíte vybrať jazyk a server vášho priestoru pred chcete dokončiť to.existuje 5 sever vo svete teraz, sú Hong kong, Ázia a oceánia, Severná Amerika, Južná Amerika, Európa a Afrika.

Sme nastavili pozerať na IP adresu vašej krajine pred odoslaním hodinky.Akonáhle oblasti služieb, ktoré si vyberiete je iné, IP adresa sa na hodinky,hodinky nebudú môcť pripojiť k sieti.

4.Skenovanie QR kód nálepky (ID) na zadnom kryte hodinky,alebo vstúpiť do ID zariadenia, viazať sa na hodinky.Každý hodinky má len jeden jedinečný IDENTIFIKÁTOR, možno použiť iba raz, a to je prístup na pripojenie medzi sledovať a tracker APLIKÁCIE.

5.Po vykonaní krokov uvedených vyššie, ak sa chcete prihlásiť do aplikácie, a naviazať sa na hodinky zariadenie, potom sa zistilo, že hodinky môžete volať, ale GPS nemôže pracovať,a APLIKÁCIA zobrazí výzvu, že nie je prístroj online.

Môže to byť preto, že IP adresa sa na hodinky nepatrí do vašej krajine, alebo od svojho poskytovateľa mobilných služieb nie je na serveri.

Prosím, kontaktujte nás okamžite namiesto otvorenia sporu, budeme poskytovať technickú podporu, ktorá vám pomôže problém vyriešiť.

€36.03 €55.43

Zdieľať

Smartwatch, Základná Grafika Kariet, 4g Sim Watch, 4g Kid Smart Hodinky, Smart Hodinky Deti 4g Hd, Palit Grafické Karty, Deti Smart Hodinky, 4g Dieťa Hodinky, 4g Smart Hodinky, Konzola Pre Monitor.

Kapacita Batérie >450mAh
Funkcia Passometer, Správa Pripomienky, Hovor Pripomienky, Prijatie Hovoru, Vytáčanie Hovoru, Remote control, 24-hodinové inštrukcie, Budík, Svetový Čas, Výkon Rezervácie, Týždeň, Mesiac, Noctilucent, Kalendár
Názov Značky YUWSPR
Druh Na Zápästie
Batéria Odnímateľný No
Certifikácia CE
Displej Tvar Námestie
Kapela Odnímateľný No
Kapela Materiál Silica gel
Prípad Materiál Zliatiny
SIM Karta je k Dispozícii Áno
Aplikácia Veková Skupina Dieťa
Pôvod CN(Pôvodu)
systém OS Android
Nepremokavé Triedy Život Nepremokavé
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
CPU Model 9820E
ROM 4GB
Jazyk angličtina, Ruský, Španielčina, POĽSKÝ, Portugalský, Turecká, Taliansky, Francúzsky, Nemecký
Rozlíšenie 240*240
Veľkosť Displeja 1,4 palca
Štýl Móda
Viac Voĺba No
Režim Siete 4G
GPS Áno
Mechanizmus No
Pamäť RAM 512 mb
Zadná Kamera 0.3 MP
Vyhľadávanie