0 Recenzie SKU: m428

Pre Volkswagen Sharan 2012-2019 nehrdzavejúcej ocele kufri prah štít anti-scratch ochranu auto príslušenstvo

Skladom


ipping:

Zásielka bude usporiadané do 2 pracovných dní po platbe je prázdny, tak dlho, ako kupujúceho, údaje a dodaciu adresu je potvrdené.Uveďte, prosím, právo psč a platné telefónne číslo, aby sa zabránilo oneskorenie pri preprave.

Vzdialenej oblasti poplatok vylúčené, na adresy uvedené v odľahlých oblastiach, na DHL/UPS (webové stránky, bude účtovaný extra

Import Dane:

Sme nie je zodpovedná za akékoľvek Cla alebo Dovozu Dane za poplatok, vlastné.

Budeme označte položku hodnota je 8 USD na pozemok, je táto hodnota pre vlastné vyhlásenie účely.

Ak máte špeciálne požiadavky na deklarované hodnoty, prosím, dajte nám vedieť, budeme sa snažiť v našich silách, aby spĺňali vaše potreby.

Vrátenie a Záruka:

Na všetky produkty v našom obchode sme vám ponúknuť jeden rok záruky pre nich.To znamená, že od okamihu, kedy ste zadať objednávku do jedného roka, a ak tam je niečo zle s produktmi(pri normálnom používaní samozrejme), budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol vyriešiť problém.

Napríklad, môžete si kúpiť DVD prehrávač v našej predajni, a po pol roku používania, to pokazí, a po rozhovore s nami, nemôžete vyriešiť problém sami, môžete si vybrať na odoslanie späť k nám, a my vám pomôcť opraviť, potom sme sa pokúsiť odoslať ju k vám.

O tomto postupe, tam je poštovné náklady vyrobené.Ste zodpovedný za prepravné náklady spojené s vrátením a budeme sa pokúsiť odoslať ju k vám na naše náklady.

€51.66 €58.04

Zdieľať

Camara Volkswagen Sharan, Vw, Din Volkswagen Sharan, Nálepku Volkswagen, Passat B6, Vw Amarok, Volkswagen Sharan 2014, Amarok, Nastaviť Volkswagen Sharan, Volkswagen Sharan 2013.

Model Rok pre Volkswagen Sharan 2012-2019
Položka Šírka 0cm
Špeciálne Funkcie Anti-Rub ochranu Dekorácie
Položka Druh Chróm Styling
Položka Výška 0cm
Model Auta pre Volkswagen Sharan 2012-2019
Položka Hmotnosť 1.8kg
Externé Testovanie Certifikácia ce
Položka Priemer 0cm
Názov Značky LB
Položka Dĺžka 0cm
Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Názov Modelu pre Volkswagen Sharan 2012-2019
Vyhľadávanie