1 Recenzie SKU: m462

RV čelné Sklo Slnečník Kryt, pre Triedy C spoločnosti Ford 1997-2021 Karavan čelné Sklo Snehovej pokrývky 4 Vrstvy s Zrkadla Výrezy

Skladom


Ideálne sa Hodí---RV čelné sklo pokrytie hodí pre Triedy C spoločnosti Ford 1997-2021 RV, NIE pre všetky druhy RV.Vedľajšie mirror cut-outs, Č zaskočí, Žiadne skrutky, Žiadne vŕtanie.

Letné a zimné Ochranný Štít: RV čelné sklo kryt môže pracovať v zime alebo v lete, poskytne vám lepšiu ochranu snehom.Môže účinne chrániť vaše RV pred škodlivými UV lúčmi, sneh, ľad, mráz, prach a nečistoty.

Výborný 4 Vrstvy Materiálu: RV čelné sklo kryt je vyrobený zo 4 vrstiev s vysokou hustotou materiálov.vysoko kvalitný materiál je nielen vode, ale aj dobré na sunproof, vychladnúť, a Anti-UV.

Absolútne súkromie našich RV čelné sklo kryt môže pokryť všetky čelné sklo a bočné sklo, poskytuje úplné súkromie a bráni priamemu slnečnému žiareniu, zníženie teploty v aute asi o 10 stupňov.

farba:Strieborná

Materiál:PEVA aluminized film + bavlna + spomaľovač horenia bavlna + polyester čierna

Obsah Balenia:

1 x RV čelné Sklo Slnečník Kryt

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

€22.89 €35.77

Zdieľať

Vlastné Rv Markíza, 12v Batérie, Box, Camper Karavan, Caravan Rv, Rv, Rv Umývadlo, Campervan, Rv Kryt Tarp, Motorhom, Mosquito Net Pásky.

Pôvod CN(Pôvodu)
Špeciálne Funkcie RV Windshield Sunshade Cover
Názov Modelu RV Windshield Sunshade Cover
Vyhľadávanie