1 Recenzie SKU: m603

B. F, Aby Glock 17 Závesu TABÚĽ Kydex Závesu Custom Fit: Glock17 / Glock 22 / Glock 31 (Gen 3 4 5) Pištole

Skladom


Popis produktu

NOSIŤ S DÔVEROU: Prosím, neváhajte použiť Pól.Plavidlá prenosné skryté puzdro na ochranu pre Glock 17 Závesu.Toto je naša Tretia Generácia Kydex TABÚĽ Puzdro na mieru pre Glock 17 / 22 / 31 (Gen 1-5) Závesu.To nie je len vysoko presné, ale aj robustné a odolné a môžu byť skryté a prenosný, takže sa môžete chrániť kedykoľvek a kdekoľvek.

NÁS .08" KYDEX REMESELNÍCI: To je ľahké, pevné, odolné, potu, vodotesný a umývateľný, poskytuje komfort a istotu v každej situácii.Glock 17 Závesu pokrýva celé telo, účinne bráni potu a vyhnúť klipy Oblečenie môže byť bezpečne a bezpečne používa.

PRISPÔSOBIŤ PREVÝŠENIE: Použite univerzálne a ľahko dostupné krížový skrutkovač prispôsobiť PREVÝŠENIA z 1,5-palcový štandardné spona pre rýchlejšie zbraň vírusov a najlepšie schovať sa pod odev.Nylon + laminát pás klipy sú bezpečné a môže byť nastavená od 0 do 15 stupňov, aby vyhovovali vašim návyky.

NASTAVITEĽNÉ UDRŽANIE TLAKU & ROZŠÍRIŤ VSTUP: Pomocou všeobecne dostupných krížový skrutkovač nastavte skrutku na dosiahnutie tesnosť nastavenie, ak chcete dosiahnuť optimálnu extrakciu silu, a usilovať sa o najrýchlejší self-doba skladovania.Rozšírenie vstupu, je jednoduchšie dať zbraň a účinne zabránilo opotrebovaniu.To môže tiež byť zavesené mimo pásu pre použitie ako OWB.Prosím, vyberte si iný list.

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA: Môžeme s istotou ponúknuť doživotnú záruku, ktorá vám dáva pokoj pri výbere Pól.Plavidlá TABÚĽ KYDEX Závesu.Ak naše Glock 17 Závesu nefungujú, ako som sľúbil, prosím, vráťte výmenu alebo vrátenie peňazí.

Jasnou voľbou pre skryté vykonávať Kydex TABÚĽ Závesu

Je to závesu skryté v páse a oblečenie, ktoré vás chráni pred kdekoľvek, bez spôsobuje úzkosť.Na Kydex pre Glock 17 Závesu IWB je veľmi tenká a nemá žiadne ostré hrany alebo rohy pre komfort a pohodlie.Možno účinne skryté pod oblečenie.

Vysokú kvalitu a vynikajúci výkon

B. F, Aby Tretej Generácie pre Glock závesu TABÚĽ má Pozícia-Kliknite na položku Zvukové Uchovávania Lock systém, a pištoľ má ostrý "kliknite na tlačidlo" zvuk, keď je vložená, takže môžete vedieť, že zbraň je pevne vložený.

Od reakčný čas je kľúčová na prežitie, sme použite nastavovacie skrutky na nastavenie tlaku na určenie sily potrebnej pre extrakciu.

Rozšírenie vstupu, je jednoduchšie dať zbraň a účinne zabránilo opotrebovaniu.

Nylon + sklenené vlákna, opasok je pevné a spoľahlivé, môžete nastavenie sklonu uhla 0 až 15 stupňov podľa vašich vlastných návykov, čo vám umožní dosiahnuť najrýchlejší zbraň ťahanie rýchlosť.

Vysoká matching, č sloshing, č jitter, žiadne opotrebenie.Vkladanie a odpojte je jednoduché.Dokonale chráni vašu lásku zbraň.

B. F, Aby pre Glock 17 Závesu IWB je ručne vyrobený z odolného 0.8" Kydex.To nie je len nepremokavé, potu odolný, ale tiež má vysokú pevnosť, vysoká húževnatosť, odolnosť voči nárazom, oderu a starnutiu odolnosť.To môže byť použitý v rôznych podmienkach.Tak sa môžete vždy spoľahnúť na to, aby zachrániť život.

Ponúkame doživotnú záruku a ak našu pre Glock 22 závesu TABÚĽ nevykonáva ako som sľúbil pri normálnom používaní, prosím vráťte ho na výmenu alebo vrátenie peňazí.

Majte svoje zbrane na dosah ruky pri zachovaní to na niekoho iného.Pridať B. B. F, Aby pre Glock 17 Závesu TABÚĽ Kydex na váš košík dnes.

€20.18

Zdieľať

Glock 17 19 Závesu, Glock 17 2 Príslušenstvo, Glock 17, Gun Puzdro, Puzdro, Pištoľ Hračka, Glock 19, Holster Kydex, Airsoft Maska, Pre Glock.

Remeslo Ručne
Farba čierna
Číslo Modelu Glock 17 / 22 / 31 (Gen 1-5)
Názov Značky B. F, ABY
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Kydex
veľkosť Right Hand/Left Hand
Vyhľadávanie