1 Recenzie SKU: m633

12V LED Spot Svetla na Čítanie, Čítanie Prepínač Pre Camper Van Karavan, Loď RV Obytné Vozidlo Svetlo LED Bodové Nástenné svietidlo

Skladom


Popis:

1.100% Úplne Nové a Vysokej Kvality.Flexibilné rameno hodí neobmedzený svetlo smer potreby,klasický dizajn pre lampa na čítanie.Samostatne zapnúť/vypnúť zapnutý,Nastaviteľnou hlavou.Mäkké osvetlenie bez oslnenia.

2.Jednoduché nastavenie a felixible, môže byť umiestnená kdekoľvek chcete.Ale budete musieť vŕtať diery.

3.Svetlo sa šíri rovnomerne a farebná teplota svetla 3000k prírodné svetlo, makeing je ideálny pre čítanie na dlhú dobu a neprináša únavu.

4.Jednoduchosť vzhľadu, nie len pre svetlé osvetlenie, ale zdobí tvoju lásku auto, ideálne pre montáž na van, nákladné, RV, karavan, obytný automobil, nákladné vozidlo, príves, lodí a iných DC 12V v automobilovom priemysle.

5.Rôzne farby a teploty jas možnosti, Brúsený nikel povrch,vynikajúcu kvalitu。

6.Inštalácia:

Najprv nainštalovať čiernej a zlatej, tesnenie; po druhé, nainštalujte skrutku do tesnenie a opraviť ho na stenu; konečne, skrutka na neviditeľné nechtov a dokončiť inštaláciu.

Ak je drevo stenu na RV, môžete skrutku ho priamo.Ak je stena je ťažké, budete musieť vŕtať do steny a potom ju nainštalovať

Špecifikácie:

Materiál:Hliníka

Farba:Teplá Biela)/Studená Biela

Výkon:1W(3000K)/3W(6000K)

Napätie: DC 12V

Produkt materiál: hliník

Farba: ako je znázornené

Typ: svetla na Čítanie

Package Zahrnuté:

1 x Interiéru Svetlá na Čítanie

€4.19 €6.17

Zdieľať

Caravan Rv, Vintage Rv Accessories, Rv, Lampa Led, Karavan, Vab, Campervan, Pena žiary Stick, Camper, Obytné Karavany.

Pôvod CN(Pôvodu)
Vyhľadávanie