1 Recenzie SKU: m638

1.6 M Dizajn, tlač hadice rybársky prút Raketa Rukoväť uplatňovať non-slip zmršťovacej trubice alebo používané na NV ručnú brzdu rukoväť

Skladom


Pozornosť!Nový Dizajn Ryby rozsahu Non Slip Teplom Zmraštiteľná hadica Izolácie Decrative zmršťovacej trubice pre rybársky prút Raketa a statívy L=1.6 m

Všetky položky sme ponúkli tu je Vnútorný priemer zmršťovacej trubice namiesto šírky.Keďže systém neurobili položky priemerom tu označené šírka je presný vnútorný priemer !

Popis produktu :1 non Slip Teplom Zmraštiteľná hadica Pre Ryby Prúty Novej konštrukcie, Izolácie Decrative zmršťovacej trubice pre Rakety

2:1 zmršťovacej trubice Non-slip teplom zmraštiteľná hadica vyrobená z ožiareného prekrížené polyolefínov.Na zmenšenie rýchlosti zmršťovacej trubice pre rybárske prúty a raket je 2:1. S krásnym proti sklzu dekoratívny vzor, to bude vaše rybárske prúty alebo raketa ďalšie osobnosti .Produkt má Tri vzory, X vzor, ryby, váhy vzor a Oválne vzor, a Matný typu s OEM Tlač.Toto Čínske tyle je určený na matný zmenšiť rúry. (OEM tlač náklady, pls.kontaktujte nás pre ďalšie diskusie).Ryby rozsahu protišmykových teplom zmraštiteľná hadica:

Dekoratívne zmršťovacej trubice aplikácie

Dekoratívne zmršťovacej trubice sú hlavne určené pre vysoko kvalitné rybárske prúty, športové vybavenie, ako tenisové rakety, bejzbalové rakety, badminton raketa, fitness zariadenia, denné potreby, kuchynské spotrebiče a iné početné aplikácie, vyžadujúce non-slip grip, populárny najmä pre pádlo rukoväte, rybárske prúty, športové rakety, statívy, atď..OEM Dizajn, Tlačové služby môžu byť ponúkané s malými quanttiy, kontaktujte nás pre viac informácií

Výhody 2:1 teplom zmraštiteľná hadica non slip zmršťovacej trubice

Non-slip teplom zmraštiteľná hadica výhody: 1. Šmyk-Dôkaz 2. Ecofriendly 3.Jednoduché zmenšenie a inštalácia 4.Confortable 5.Izolácia 6.anti-static Okrem jednej farbe X zmršťovacej trubice a oválne tepla zmraštiteľná hadica, máme docuble farba X non slip zmršťovacej trubice príliš

Balenie non-slip zmršťovacej trubice

Balenie: 1PC X 1.6 Meter dĺžky.Pre malé množstvo, bude zabalený v obálke taška.Pre väčšinu worder, je to zabalené s papierovej krabici.Balenie za tepla zmraštiteľná hadica s obálke.

Inštalácia non slip zmršťovacej trubice

Tento typ zmršťovacej trubice je ľahké nainštalovať Si môžete vybrať, zmenšovať s variť vodu, teplú zbrane alebo kachle.Pls.vyhnúť uvedenie na oheň priamo.

zmršťovacej trubice Kupujúci Zobraziť

Nižšie uvádzame niektoré z našich klientov obrázky ukazuje použitie non-slip zmršťovacej trubice.

FAQ

Otázka: môžem navrhnúť svoje vlastné logo a tlače na zmršťovacej trubice?

Odpoveď: Áno,môžeme ponúknuť vlastný dizajn, tlačové služby.Avšak, ak potrebujete rezbárstvo názov značky, pls.pošlite nám autherization list pre carving logo.

Otázka: Ako dlho bude trvať doručenie?

To bude trvať asi 15days na 60days na ceste, závisí to od toho, aký spôsob dopravy si zvolíte.Ak máte naliehavé požiadavky, pls.vyberte si DHL a UPS služby alebo nás kontaktujte priamo.

Spätnú väzbu a Po-predajný Servis

Sme ocenili, že by ste mohli nechať nás pozitívne ohlasy, ak ste spokojní s našimi tovar a služby.Pls.neváhajte a kontaktujte nás na prvom čas, ak spĺňajú žiadny problém, máme viac ako osem rokov skúseností v tejto oblasti zmršťovacej materiálov.Prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť spor tu.Dôverujte nám, všetky problémy budú vyriešené.

€4.49 €4.88

Zdieľať

Pop, To Pop, Shrink Wrap, Zmraštiteľná Hadica Rybársky Prút, Zmršťovacie Nastaviť, Fidget Hračka, Trubice Zmenšiť Rybolov, L Zmršťovacie, Tepelné Trubice Shrinkable, Zmršťovacej Trubice.

Trubice povrchu Non slip zmršťovacej trubice
Farba 6 farieb
Druh Teplo Shrinkable
Krajina Pôvodu Vyrobené v Číne
Názov 2
Certifikácia Žiadne
shrink Jednoduché zmenšenie s teplej vody alebo tepla zbraň
Funkcia Eco-priateľský protišmykových zmršťovacej trubice
Tlač Oválne Vzor zmršťovacej trubice
Aplikácia zmršťovacej trubice pre rybársky prút, rakety, rukoväť, Tripods
Dĺžka 1.6M/PC
Pôvod CN(Pôvodu)
Balenie balenie s plastového vrecka
Zmenšiť rýchlosť 2
Materiál PE
Číslo Modelu Zmršťovacej Trubice Ryby rozsahu
Vyhľadávanie