0 Recenzie SKU: m639

Rozšíriteľná Záhradné Hadice Nepresakuje Ľahká Záhradná Hadica Na Vodu Odolné Vonkajšie Záhradné Flexibilné Hadice Na Zalievanie

Skladom


Funkcie:

1. Záhradné hadice: Tento záhradné hadice prijíma najnovší dizajn.Tento druh rozšíriteľná záhradné hadice, je ľahký a flexibilný.Okrem toho, rozšíriteľná záhradné hadice, nikdy nebudú zalomené, popraskané alebo zamotaný.Táto hadica je veľmi praktické.Keď otvoríte kohútik, náš hadica môže rozšíriť, a to môže zmenšiť na jeho pôvodnej dĺžky, keď je voda odrezať, tak zjednodušujúce skladovanie.

2. Dokonalý únik riešenie: pevné brass spoločné a trvalé latex rúry vrstva zabezpečí, že naše záhradné hadice dokonale rieši problém úniku z plastických kĺbov.

3. Ľahký záhradný vodovodné potrubia: Tento flexibilný záhrady vodné potrubie má mosadz spoločné a uzatvárací ventil, ktorý má vynikajúcu odolnosť voči korózii a nie hrdze.Táto záhradná hadica je ľahká a ľahko sa prenáša.Môžete vziať naše záhradné hadice na akékoľvek miesto, ktoré potrebujete.

4. Multifunkčné záhradné hadice: Tento flexibilnej záhradnej hadice je vybavená rotujúcou záhradné hadice tryska, ktorá má anti-slip vlastnosti a pohodlné použitie.Táto záhradná hadica je vhodná pre všetky outdoorové zalievanie potreby.

5. Použitie: teleskopická záhradnú hadicu voda môže trávnika, čistenie dvore, umývanie auta, a dokonca aj kúpať domáce zvieratá.Záhradné hadice, aby vaše záhradné jednoduchšie.

Popis:

Rozšíriteľná záhradné hadice je tiež vybavený mosadzným prepnutie ventilu, takže môžete ľahko vypnúť vody bez vypnutia ťuknite na položku.

Špecifikácie:

Materiál: latex, mosadz

Rozmery (po absolvovaní vody): 7.5 m (25ft), 15m (50ft), 22.5 m (75ft), 30 m (100 ft) (voliteľné)

Použitie: umývanie áut, zavlažovanie

Package Zahrnuté:

1 * Teleskopická hadice

1 * Ručné tryska

1 * Skladovanie taška

1 * Háčik

Poznámky:

1. Prosím, aby 0-1 palcový chyba kvôli ručné meranie.Vďaka za vaše porozumenie.

2. Monitory nie sú kalibrované isté, položka farby zobrazené v aplikácii fotografie môžu byť ukazuje mierne líšiť od reálneho objektu.

€8.00 €12.90

Zdieľať

Zbraň Hadice, Záhrada Zbraň, Pre Hadicu Na Vodu, Hadica Tryska, Kvapkové Hadice, Záhrada Vody, Hadice Potrubia, Predĺženie Hadice, Hadica, Hadica Na Cievke.

Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky AMW
Vyhľadávanie