0 Recenzie SKU: m66

Prenosné Elektrické Domáce Mini Malé Čerpadlá Vhodné Elektrické Vŕtačky Priamy prúd Čerpadlá Odstredivé Záhrada Vonkajší Nástroj

Skladom


Prenosné Elektrické Domáce Mini Malé Čerpadlá Vhodné Elektrické Vŕtačky Priamy prúd Čerpadlá Odstredivé Záhrada Vonkajší Nástroj

Funkcie:

1. Silný kompatibilita: výrobok je self-priming centrifugal pump dizajn, ktorý môže byť použitý pre drôtové a bezdrôtové vŕtacie súpravy.

2. Vysoká účinnosť: produkt používa vodu a elektrickú izoláciu, epoxidové živice zalievanie, úplne vodotesný, anti-únik, a môže prázdne drezy, akváriá, bazén skimmers, atď.

3. Kompaktný tvar: výrobok je malé rozmery, nízku hmotnosť, ľahko sa prenášajú, a jednoducho sa inštaluje.

4. Kompatibilita: elektrický vrták, výkon čerpadla je vhodný pre domov, záhradu a vonkajšie príležitosti.Má silné kompatibility a je vhodný pre väčšinu elektrické vŕtačky.

5. Vysoká kvalita materiálu: S jemnými kvalitného plastu a kovu, toto čerpadlo je bezpečné a pohodlné na používanie,a má dlhú životnosť.

Popis:

Tento produkt je malé domáce čerpadla, bez uhlíkových kief, žiadne nosenie, elektronické commutation, vysokej efektívnosti práce, kompaktné a prenosné, a trvanlivé.

Špecifikácie:

Farba: čierna

Materiál: Plast + Kov

Vstup/výstup vnútorný priemer: 16 mm

Vstup/výstup priemer: 19 mm

Package Zahrnuté:

1 ks * Malé čerpadlo

1 sada * Skrutky

Poznámky:

1. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.Zaručujeme štýl je rovnaký, ako je uvedené na fotkách.

2. Prosím, nechajte mierne rozmer rozdiel vzhľadom na rôzne ručné meranie.

€0.79 €1.51

Zdieľať

Mlieko čerpadla, 12v Vodné čerpadlo, Elektrický Vrták, čerpanie Vody, Rybník čerpanie Vody, 12v Membránové čerpadlo, Ručné čerpadlo Oleja, čerpanie Vody, čerpadlo ženy, Voda Pumb 24v, Olej Zadarmo Vákuové čerpadlo Telefón.

Aplikácia Kanalizácia
Farba čierna
Vstup/Výstup priemer 19 mm
Teória Odstredivé Čerpadlo
Certifikácia Žiadne
Štruktúra Odstredivé Čerpadlo
Pôvod Čína
Vstup/výstup vnútorný priemer 16 mm
Číslo Modelu Domácnosť, Malé Čerpadlá
Tlak Nízky Tlak
Moc elektrické
Palivo elektrické
Štandardné alebo Neštandardné ŠTANDARD
Materiál Plast + Kov
Použitie voda
Vyhľadávanie