5 Recenzie SKU: m68

NOVÉ DST Atrament Cleaner Čistiaci Roztok Kvapalina Pre DST Priamy Prenos Film Tlačiareň Tlačová Čistenie Trubiek

Skladom


Pre DST Atrament Čistiaci Roztok Kompatibilný Pre DST Tlačiareň

QTY:250ML

500 ML

1000ML

O Logistiky

1. Pretože atrament a prach sú špeciálne tovaru na prepravu, musíme preprava balíkov prostredníctvom iných logistiky.Väčšina z Európy, Severnej Ameriky, Ruska a niektorých Ázijských krajinách sa môžu dostať do 15-60 dni. 2. Ak potrebujete rýchlo, logistika doprava, máme logistických možností, ktoré sa môžu dostať do 7-18 dní. 3. Ak zadáte Machstavby.sk štandardná preprava, môžeme prejsť na Machstavby.sk štandardné dopravu, pretože tam je malá pravdepodobnosť absolvovaní bezpečnostnej kontroly. 4. Sledovacie číslo dostanete nie je nevyhnutne konečný výsledok.To sa môže zmeniť.Sledovacie číslo je číslo sledovania, že nakoniec dosiahne vašej oblasti.Nemôžeme získať sledovacie číslo na prenos v čase.Musíme informovať prostredníctvom prepravcu.Ak potrebujete, môžete sa na nás obrátiť 15 dní odo dňa tovar odoslaný.

O Produktoch

1. Balenie výrobok sa bude meniť v dôsledku výroby.Tak dlho, ako to nemá vplyv na použitie, nebudeme vám vrátime vám za spory o balení nezrovnalosti. 2. Ak ste dostali poškodené výrobky a chybných výrobkov alebo spôsobiť nespokojnosť, prosím, kontaktujte nás, pred otvorením sporu. 3. Prosím, nákup podľa vzoru atramentové kazety, ktorú používate.Model znázornený v reklame je pre referenčné účely.Potrebujete kúpiť model označené ikonou tlačiarne.Nebudeme kompenzovať ste pri nákupe zlý model. 4. Ak máte akékoľvek otázky, nás prosím kontaktujte v čase.

O po-predaj

1. Ak dostanete poškodený/nepoužiteľný produkt, môžeme sa dohodnúť na vrátenie peňazí za poškodený/nepoužiteľný produkt, alebo ho odoslať v ďalšej objednávke. 2. V prípade, že dostanete výrobok, ktorý nie je to, čo budete potrebovať, môžeme poslať ho znova, alebo ho odoslať v ďalšej objednávke 3. Ak si kúpite zlý výrobok, nemôžeme poskytnúť náhradu služieb 4. Ak ste sa dostali do sporu o dodávky poruchy z dôvodu nesprávnej adresy/nezaplatenia dane/schopný kontakt/atď., nesúhlasíme na vrátenie peňazí, mali by Ste si všetky podmienky dôkladne pred nákupom, ak máte nejaké otázky, môžete nás kontaktovať.

€11.48 €14.72

Zdieľať

čisté Atrament, DST Atrament, Ink Cartridge Refill Kit Espon, Rada Xp600, Ciss Atramentu, Hack Prepínač, Cat Eye Nechtov, Dst, Dst Film, čistič.

Funkcia Kompatibilné
Druh atramentové kazety, Pre DST
Pôvod CN(Pôvodu)
1QTY 250ml
Názov Značky NoEnName_Null
2QTY 500 ml
Kazety Stav Plná
3QTY 1000ML
Vyhľadávanie