0 Recenzie SKU: m6

Vlastný odkaz,15pcs, Nerez Dvere Rotujúci hriadeľ/závesy,Drevené dvere skryté záves,hornej a dolnej časti,Mute,dvere, kovania

Skladom


Vysoká kvalita ,Nehrdzavejúca oceľ Rotujúci hriadeľ/závesy,Nastaviteľné medzera,Drevené dvere skryté záves,Vysoké zaťaženie,Mute,dvere, kovania

Parametre

------------------ Materiál: Nerez ocele Hrúbky 4 mm Veľkosť : 115mmx 25 mm nosná : 50 - 150kg rozdiel ( medzi dverami a stenou) :4 mm medzera ( medzi dverami a podlahou ) :4 mm Nainštalovaný na Drevené dvere,Hliníkový rám dverí,Ťažké dvere dvere sú vymeniteľné Nastaviteľné medzery.Neuvidíte žiadne hardvérové keď sú dvere zatvorené Úplne skryté.Package : ( Top dvere hriadeľ x1 , Spodné dvere hriadeľ x 1 ) Displej ---------------------- z Nerezovej Ocele, kuchynské potreby lyžice stockpot, riad, kuchynské potreby

Nákupný Sprievodca

-----------------------

Platby:

1. Sme prijali Escrow platby.

2. Prosím, uistite sa, potvrdiť objednávku keď dostanete položky v dobrom stave, pretože keď ste na mieste, poradí, vaše peniaze, je prenos do Úschovy, nie náš účet.

3. Naše ceny nezahŕňajú žiadne clo alebo dane.

Doprava:

1. Máme loď po celom Svete ako Darček.

2. Ďalšie povinnosť alebo vlastná poplatok sú kupujúcich zodpovednosť.

3. Tovar bude odoslaný do 1-7 pracovných dní po platbe ukončené prijaté.

4. Čas dodania závisí od destinácie a iné faktory, môže to trvá až viac dní .Ak sa nemôžete dostať to, po 40 dňoch.Prosím, kontaktujte nás pre rozlíšenie.

5. Prepravné môže ovplyvnené sviatky, udalosti a ďalšie nejasnosti.Mohli by sme nemali záruku, čas príchodu.

Odoslať a Vrátenie:

1. DOA(Dead pri Príchode) alebo Nesprávny tovar vám bude ponúknutá exchange.Vrátenie bude ponúknuté v prípade, že zásoby nie je k dispozícii.

2. Poštovné a manipulačné poplatky nie sú refundovateľné.Položka musí byť vrátený nepoškodený, v pôvodnom okne.

3. Kupujúci je potrebné zaplatiť spiatočnou adresou.

4. Ak chcete vrátenie peňazí, pretože položky vady, alebo nejaké iné problémy s kvalitou, prosím, kontaktujte nás do 3 dní po vás dostať.Poplatok týkajúce sa vrátenia mailing by mali byť prekonané Zákazníkov.

5. Menej než 0,5% zväzok sa niekedy môžu stratiť ,ale prosím, nebojte sa o to .Ak sa vám stále nedarí dostať svoje objednaných položiek v rámci odhad času ,prosím neváhajte a kontaktujte sa s nami, ako rýchlo, ako môžete .Sme bude zodpovedný za preposielanie nové položky.

Záruka a Pripomienky:

1. Vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám 5 hviezdičiek pozitívnu spätnú väzbu.a my vám urobiť to isté pre teba.Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte, prosím, najprv nás, a my vám odpovedať na všetky otázky od našich zákazníkov v jeden pracovný deň .jednoducho dochádzky, negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu nemôže vyriešiť problém.

2. 12 mesiacov Záruka Výrobcu (s Výnimkou contrived poškodenie alebo misusage).Akýkoľvek produkt sa bude testovať v 100% pred dodaním.

3. Zákazníci sú zodpovední za spätné doručenie na nás s riadne balenie chcete opraviť, a potom by sme byť zodpovedný za preposielanie zásielok do kupujúcich.Kontaktujte nás prosím najprv by ste sa chceli vrátiť.Budeme poskytovať úplnú adresu.

4. Ak niečo nie je dostatočná, prosím, kontaktujte nás na vyriešenie problému.Je to naše potešenie na opravu.

€163.82 €172.44

Zdieľať

živicové Drevo, Záves Záves, Mini Nehrdzavejúcej Ocele Závesov, Asus Konektor, Záves Znamenie, Záves Palec, Krúžok Tajomstvo, Hing, Drop Nehrdzavejúcej Ocele Závesov, Nerezové Dosky Závesov.

Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Druh Závesov Dverí
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia Žiadne
Číslo Modelu Záves
Vyhľadávanie