0 Recenzie SKU: m705

Klasické Estetické Obrázok Obrázok Domova Plátno Na Maľovanie Audrey Hepburn Wall Art Plagáty A Výtlačkov Pre Spálňa Decor

Skladom


·Meno:Plátno na maľovanie ·Materiál: Plátno ·Farba:Ako fotografia indikátor. ·obsah balenia:1 kus ·Customized: prijatá, všetky prispôsobené obrázku a veľkosti sú vítané. 1. Cena je za jeden kus, každá kategória zodpovedá rôznych cenových a odlišný obraz, pleasepay pozornosť na výber veľkostí a obrázky. 2. Všetky výrobky neobsahujú žiadne rámy alebo extra hranice , obrázok pomer bude adjustedaccording veľkosti ste kúpili (mierne stlačený alebo orezané). 3. VŠETKY výrobky sú profesionálne tlačenej s premium atramenty na vysoko kvalitné vodeodolné matné plátno,atrament sme si, je vysoko kvalitné ekologicky šetrné pigmentový atrament,ale to je normálne pre všetky tlačené výrobky majú mierne atrament vôňu. 4. Farby, ktoré vidíte na monitore môže byť blízko k tomu, čo je vytlačené, ale vzhľadom na rozdiely v kalibrácie farieb monitorov, perfektný zápas nemožno zaručiť. 5. Každý plagát je ručne rezané a merania, môže byť chyba asi ±2 mm, ktoré nie affec. 6.Poznámka: cena obrázky, vlastné atribúty, ktoré je uvedené vyššie, je len orientačný a nie je skutočná cena.Obráťte sa na zákaznícky pre aktuálne ceny, správne ceny budú uvedené v závislosti na vašej veľkosti.

€1.35 €2.63

Zdieľať

Audrey Hepburn, Estetické Spálne, Estetické Spálňa Decor, Estetické Tapety, Prendedores, Audrey Hepburn Obrázok, Delorean T Tričko, Písanie Estetické Obrázky, Jednoduché, Estetické Plagáty, Retro Tlačiareň.

Štýl Moderné
Médium Nepremokavé Atrament
Materiál Plátno
Rám No
Rám režim Bez rámu
Predmety Krajina
Formulár Jeden
Podpora Base Plátno
Je To Inteligentné Zariadenie No
Druh Plátno Potlače
Pôvodný No
Číslo Modelu HR
Technics Sprej Na Maľovanie
Pôvod CN(Pôvodu)
Tvar Horizontálne Obdĺžnik
Vyhľadávanie