1 Recenzie SKU: m737

PREDAJ DCB200 Li-ion Batéria Plastové Prípade PCB Nabíjania Ochrana Doska Box Shell Pre Dewalt 18V 20V 4Ah 6Ah náradie

Skladom


Plastový kufrík (bez batérie bunky ) PCB Dosky plošných spojov Pre Dewalt 18V DCB200 Li-ion Batéria Nie Originál, 100% Zbrusu Nový, Č Cell Batéria !!!!!! /////////////////////////////////////////////////////////////// Tento produkt je komponent bez batérie core .Používa sa na opravu a montáž batérie pack, iba pre ľudí, ktorí sú oboznámení s výkonnosť batérií a majú praktické skúsenosti v batériu montáž. /////////////////////////////////////////////////////////////// dokáže vyplniť 10 ks 18650 Li-ion batérie Ale to je plastová škrupina, nie je tam žiadny batériu vo vnútri.

Príprava pred montáž: (1).Ak nové jadro používa sa, prosím, na vedomie: a. 18650 napájanie lítiové batérie, jadro musí byť zvolený, b.Skupina 5/10 jadrá musia byť vybavené odporu a kapacity, aby sa ich napätie rovnaké. (2).Ak starej batérie je opravené, prosím, testovacie napätie na oboch koncoch každej bunky.Ak napätie je iný, prosím účtovať každú bunku rovnaká hodnota napätia.Veľmi dôležité: uistite sa, že napätie z každej bunke je rovnaká pred zváranie PCB.Balík obsahuje: Ako nasledujúci obrázok: č cell batéria

Láskavo Pripomienka ( Veľmi Dôležité !!!!!! ): Tento produkt je komponent bez batérie core .Používa sa na opravu a montáž batérie pack, iba pre ľudí, ktorí sú oboznámení s výkonnosť batérií a majú praktické skúsenosti v batériu montáž. 1. nie sú žiadne batérie v balení !!!!!! 2. Ak potrebujete batérie, prosím, nenechajte miesto objednávky ! 3. Ak nemáte znalosti z batérie, montáž, prosím, nenechajte objednávku !

€10.17 €20.34

Zdieľať

20v Dewalt, Dewalt 20v Batérie Auta, Prípade Powerbank, Batérie 18v Dewalt, Dewalt, 9v Batéria Držiteľ, Dcb183, Dewalt Náradie Pack, Batteri Prípade, Dewalt Batery Prípade.

Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu DCB200
Druh Batéria Úložný Box, Pre Dewalt
Package No
Číslo DW20010
Názov Značky GiFi Moc
Vyhľadávanie