1 Recenzie SKU: m743

Gesto Snímanie Twist A Diaľkové Ovládanie Kúsok Drift Auto 4WD High Speed Lezenie RC Auto Pre Deti Hračky

Skladom


Popis:

【Dve Kontrolné Režimy] vyzýva Gesto Snímanie Twist a Diaľkové Ovládanie.Môžete gestami kúsok twist auto.Stačí nosiť gesto-snímanie pozerať a dať gesto, a diaľkové ovládanie auta bude konať podľa toho.Alebo môžete ovládať priamo prostredníctvom diaľkového ovládania.

【Všetky-Kolo Drift] vyzýva Naše kolesá pomocou Mecanum kolesá, ktoré môže unášať vo všetkých aspektoch.Nielen, že môžete 360°rotácia,, ale aj pešo do strán,ktoré môže nechať máte viac zábavy.

【Dva Spôsoby Transformácie] vyzýva Na diaľkové ovládanie auta má dva režimy: rovný môžete použiť na-ceste režim a na rozbitých cestách, môžete použiť off-road režime.Obojstranné jazdy robí to auto viac flexibilný, a môžete pokračovať na disk v prípade náhodnej kolízii počas jazdy.

【Silné Anti-zaseknutiu Výkon] vyzýva : diaľkové ovládanie auta má bezdrôtové ovládanie systému, ktorý beží s 2.4 GHz frekvencia.Čo znamená, že môže ponúknuť stabilný signál a má anti-jammingh funkciu, ktorá bez diaľkového zmätok, keď dva alebo viac vozidiel racing spolu.

【Perfert Darček Pre každú Príležitosť] vyzýva hľadáte vzrušujúce darčeky?Ak áno, potom budete milovať toto gesto-snímanie stunt car.Toto auto môže priniesť veľa zábavy pre svoju rodinu a priateľov, bude to váš dobrý priateľ, pretože budete mať dobrý čas s ním.

Špecifikácie:

Diaľkové Ovládanie Auta, 2.4 GHZ Kúsok RC Auto Krútenie Vozidla Drift Auto RC Rock Crawler Jazdy Hračka pre Chlapcov Deti

Dve Ovládacie Režimy:Gesto Snímanie Twist a Diaľkové Ovládanie.Môžete gestami kúsok twist auto.Stačí nosiť gesto-snímanie pozerať a dať gesto, a diaľkové ovládanie auta bude konať podľa toho.Alebo môžete ovládať priamo prostredníctvom diaľkového ovládania.

Všetky-Kolo Drift: Naše kolesá pomocou Mecanum kolesá, ktoré môže unášať vo všetkých aspektoch.Nielen, že môžete 360°rotácia,, ale aj pešo do strán,ktoré môže nechať máte viac zábavy.

Package Zahrnuté:

Deformácie auto*1 Gesto regulátor*1

€31.12 €47.89

Zdieľať

De Carros Controle, Auto Rc, Rc Pneumatiky, Rc Drift 110, Auto Senzácia, Auto Rc Drift, Vysoká Rýchlosť Elektrické Rc Auto, Kamera Drift, Diy Rc Bicykli, Flip Stunt Car.

Pneumatiky Trati ako zobraziť
Dizajn Dirt Bike
Controller Mode Mode2
Funkcie Remote control
Shippment Rýchle Dodanie
Balenie Obsahuje Original Box, Diaľkové Ovládanie
Číslo Modelu RC Cars
Charging Voltage -
Moc elektrické
SKLADOM dosť
Odporúčame Veku 12+y, 18+
Plyn servo ako zobraziť
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh auto
Podpora Dropshipping A Veľkoobchod
Materiál Kov
Záruka ako zobraziť
Upozornenie ako zobraziť
Remote Distance ako zobraziť
Riadenie servo ako zobraziť
Krútiaci moment ako zobraziť
Flight Time ako zobraziť
Remote control Áno
Rozmery ako zobraziť
Štát Montáž Ready-to-Go
Rázvor ako zobraziť
Vyhľadávanie